cover-photo
KONTAKT.
KONTAKT.
Avatar

Alan Patrick Zahlbruckner.

CEO/Konateľ

Alan Patrick Zahlbruckner.

CEO/Konateľ

Avatar
Autá boli vždy mojím hobby, už od destva som ich mal na prvom mieste, keďže som pri nich vyrastal. V roku 2019 som sa rozhodol založiť projekt ChcemAuto.eu na Instagrame. Mám rád inovácie a pokrok, mojím cieľom je zmeniť pohľad na kúpu jazdného vozidla na Slovensku.
zobraziť viac
Podnikaniu sa venujem od svojich 22 rokov. Svoje skúsenosti v podnikaní som spojil s vášňou pre automobily a tak vznikla naša spolupráca a pripojil som sa k tímu ChcemAuto.
zobraziť viac
Avatar

Michaela Burianová.

Predajca/Poistenie, Financovanie vozidiel

Michaela Burianová.

Predajca/Poistenie, Financovanie vozidiel

Avatar
Predaju, poisteniu a financovaniu vozidiel sa venujem už 6. rok. Pracovala som ako predajca v známej autorizovanej predajni v Bratislave. Rozhodla som sa pripojiť do ChcemAuto.eu, pretože sa mi páči myšlienka a budúcnosť tejto spoločnosti.
zobraziť viac
Avatar

Jakob Zima.

Head of B2B

Jakob Zima.

Head of B2B

Avatar
Jakob Zima je dynamickým vedúcim B2B predaja v spoločnosti Chcemauto, ktorá sa špecializuje predajom exkluzívnych automobilov. S bystrým okom pre trhové trendy a vrodenou schopnosťou nadväzovať kontakty s klientmi prináša Jakob do svojej úlohy bohaté skúsenosti a odborné znalosti. Pred nástupom do spoločnosti Chcemauto zdokonaľoval svoje výnimočné predajné zručnosti v spoločnosti Dell, kde predával servery, Storage systemy a Networkoving Solutions. Jeho strategický prístup a oddanosť k dokonalosti z neho urobili kľúčovú osobu pri riadení úspechu spoločnosti Chcemauto na konkurenčnom trhu luxusných automobilov.
zobraziť viac
PONUKA VOZIDIEL.
Detailing a čistenie.
Sme tu, aby sme poskytli tú najlepšiu starostlivosť o Vaše auto a dosiahli dokonalý výsledok, ktorý Vás bude tešiť.
Dovoz vozidiel.
Hľadáte prémiové vozidlo zo zahraničia? Vaše vysnené auto vieme doviezť už do 7 dní.
Poistenie auta.
Potrebujete poistiť svoje vozidlo ? Radi vám s tým pomôžeme - vozidlo nemusí byl zakúpené u nás.
KONTAKTNÝ FORMULÁR.

ČO HOVORIA NAŠI SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI.